Rohkema info nägemiseks:

JAMPO SEAKASVATUSE OÜ

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 2269 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 väheneb 17% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

27 229 €

Väheneb 17 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

2269 €

Vaba krediit: 500 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

967 413 €

Jaotamata kasum:
967 523 € (100 %)
Puhaskasum:
-110 € (0 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

978 409 €

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

165.03 €

Jampo Seakasvatuse OÜ põhitegevusalaks oli seakasvatus, 2024. aasta müügitulu moodustas 73% elusloomade müük ja 27% põllumaade ning hoonete rent. Aruandeaastal oli Jampo Seakasvatuse OÜ müügitulu 106 839 eurot ( ...