Rohkema info nägemiseks:

Artjom Lebedev

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

LASKESPORDIKLUBI B.A.R.S. MTÜ tegevusaruanne 2023

Spordiklubi LASKESPORDIKLUBI B.A.R.S. asutamise leping allkirjastati 20. juulil 2020 viis asutajat. Klubi eesmärk on laskespordi populariseerimine ja arendamine. Nende eesmärkide saavutamiseks: - osaleda võistlustel; - osaleda teiste klubide võistluste korraldamisel ja läbiviimisel; - kavandada noorte meelitamine ja nende koolitus; Järgmise 3 aasta plaanid on suurendada klubi liikmete arvu 15-ni.

Dropdown

kõik artiklid

CANTEC OÜ tegevusaruanne 2023

Osaühing “Cantec OÜ” oli asutatud 2017 aastal. Põhitegevuseks oli ja on inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine. Seda tegevust “Cantec OÜ”
ssb.ee
Osaühing “Cantec OÜ” oli asutatud 2017 aastal. Põhitegevuseks oli ja on inseneritegevused ning nendega seotud tehniline nõustamine. Seda tegevust “Cantec OÜ” planeerib teostada ka edaspidi. 2023 aasta jooksul töötas osaühingus 1 inimest. Töötajate tasu üldsumma oli 2023 majandusaastas 13 000 EUR, realiseerimise nettokäive – 61 740 EUR. Juhatuse liikmed olid: 1.juhatuse esimees Lebedev Artjom;

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.