Rohkema info nägemiseks:

HANSATÕLD OÜ

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 526 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 väheneb 42.6% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

6309 €

Väheneb 42.6 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

526 €

Vaba krediit: 300 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

287 022 €

Jaotamata kasum:
288 186 € (100 %)
Puhaskasum:
-1164 € (0 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

293 782 €

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

26.86 €

Hansatõld OÜ tegevusala on transportteenuste vahendus ja ruumide rent. Peamiseks tegevuspiirkonnaks oli 2025.a Eesti Vabariik.