MEILESTOM OÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
MEILESTOM OÜ hetkeolukord
Juba 712 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,6 punktiga ja kommenteeritud 1 kord.
Tegevusaruanne 2025
OÜ Meilestom alustas tegevust oktoobris 2002.a. Põhiliseks tegevuseks on saematerjalide müük. Peamiseks toodeteks on põrandalaud,sise- ja välisvoodrilaud, liistud jne. Puidust kasutatakse okas ja lehtpuitu. Toodang on realiseerimiseks kohalikul Eesti turul. Tootmisel asetasime põhirõhu toote kvaliteedile.
2025 a. osaühingu juhatuse liikmele juhtimistegevuse eest täiendavat töötasu ei makstud.Keskmiselt töötas ettevõttes 1 töötaja kellele arvestati töötasu 3600 eurot sotsiaal- ja töötuskindlustusmaksu 1217 eurot.
Kahjum kaetakse eelmiste perioodide jaotamata kasumi arvelt.
Aastaaruande koostamise perioodil ei ilmnenud juhtkonna hinnangul täiendavalt selliseid sündmusi, mis võiksid oluliselt mõjutada järgmiste majandusaastate tulemusi.
MEILESTOM OÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?
