Rohkema info nägemiseks:

TRIGONEST OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 749; jälgijaid - 220. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta TRIGONEST OÜ kohta arvamuslugu!"

TRIGONEST OÜ hetkeolukord

Juba 749 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 220 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,5 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

OSAÜHINGU TRIGONEST (edaspidi ka „Ettevõte”) põhitegevuseks on kinnisvaraprojektide elluviimine, kinnisvara haldamine ja tehingute teostamine kinnisvaraga.

2024. aasta majandusaastal toimis Ettevõte klassikalise üürileandjana, hallates Peterburi teel asuvat hoonet. 2025. aastal jätkab Ettevõte oma tegevust samal tegevusalal. Mingeid olulisi investeeringuid lähitulevikus ei planeerita. Kinnistut haldab varavalitsemise lepingu alusel AS

Kawe.

Hetkel ei ole OSAÜHINGU TRIGONEST majanduslikke tulemusi mõjutanud kõrge inflatsioon ja sellest tulenev hindade kasv. Intressimäärad on tõusnud hüppeliselt 2023. aastal, aga kuna ettevõtte laenukohustuste maht on väiksem kui laenunõuete maht, siis see ettevõtte 2024.

aasta tulemusi oluliselt ei ole mõjutanud. 2024. aastal hakkas Euribor langema ning langus jätkub ka 2025. aastal.

2024. aastal ühines OSAÜHING TRIGONEST tütarettevõttega OÜ Meerhof 82 Invest.

Ühinemise põhjuseks oli tütarettevõtte varade müük ja tegevuse lõppemine.

Ettevõtte põhitegevus ei ole tsükliline ega hooajalisusest mõjutatud.

Peamised finantssuhtarvud 2024 2023

Tulu kasv (%) 1,60 6,68

Lühiajaliste kohustiste kattekordaja (kordades) 19,55 1,23

Puhas käibekapital (EUR)* 611 064 214 506

Võlakordaja (kordades) 0,05 0,21

Omakapitali tulusus ehk ROE (%) 7,70 56,52

Investeeritud kapitali tulusus ehk ROCE (%) 5,19 5,24

Suhtarvude arvutamisel kasutatud valemid

Müügitulu kasv = (müügitulu 2024 – müügitulu 2023) / müügitulu 2023 x 100

Lühiajaliste kohustiste kattekordaja = käibevara / lühiajalised kohustised

Puhas käibekapital = käibevara – lühiajalised kohustised

Võlakordaja = kohustised / (kohustised + omakapital)

Omakapitali tulusus = puhaskasum / keskmine omakapital kokku x 100

Investeeritud kapitali tulusus = ärikasum / (pikaajalised kohustised + omakapital) x 100

Ettevõtte juhatusse kuulusid seisuga 31. detsember 2024 Kjell Eriksen, Trond Bernhard Brekke ja Jaanus Kosemaa.

Jaanus Kosemaa

TRIGONEST OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.