JÕGEVA VEEVÄRK OÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
JÕGEVA VEEVÄRK OÜ hetkeolukord
Juba 1673 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 10 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 5,0 punktiga aga kommenteeritud ei ole.
Tegevusaruanne 2023
Üldist
Osaühing Jõgeva Veevärk (JVV) on määratud vee-ettevõtjaks Jõgeva vallas ja osutab veeteenust järgmistes piirkondades: Jõgeva linn, Jõgeva alevik, Kuremaa alevik, Laiuse alevik, Sadala alevik,
Siimusti alevik, Torma alevik, Painküla, Kurista küla, Liivoja küla, Ellakvere küla, Kantküla, Kassinurme küla, Kärde küla, Laiusevälja küla, Raaduvere küla, Rääbise küla, Saduküla, Sätsuvere küla, Vaiatu küla, Vaimastvere küla, Vana-Jõgeva küla, Vanamõisa küla, Vilina küla, Viruvere küla, Võduvere küla ja Õuna küla.
Vee-ettevõtja haldusülesandeks on tegevuspiirkonnas ühisveevärgi kaudu kinnistute veega varustamine ja kinnistutelt ühiskanalisatsiooni kaudu reo-, sademe- ja drenaaživee ärajuhtimine ja puhastamine; Ühisveevärgi ja –kanalisatsiooni taristu parendamiseks ja arendamiseks ning keskkonnatingimuste täitmiseks investeeringute tegemine.
Lisaks põhitegevusele osutatakse purgimisteenust, kinnistule kuuluvate torustike remonti ja hooldust ning allhankijana hallatakse Jõgeva linna jäätmejaama.
Juhtimine
JVV on 100 % Jõgeva vallale kuuluv äriühing. Kõrgemaks juhtimisorganiks on osanike üldkoosoleku rollis Jõgeva Vallavalitsus, kes on määranud äriühingule kolmeliikmelise nõukogu. Äriühingut juhib üheliikmeline juhatus.
Kliendid ja klienditeenindus
Seisuga 31.12.2023 oli ettevõttel 1486 veeteenuse lepingut, sealhulgas 995 eraisikutega ja 238 korteriühistutega ning 253 muude juriidiliste isikutega.
Lisaks on sõlmitud lepingud purgimisteenuse osutamiseks 14 kliendiga.
Igal aastal sõlmitakse Jõgeva Vallavalitsusega leping sademe- ja drenaaživee ning muu pinnase- ja pinnavee ärajuhtimiseks ja puhastamiseks avalikelt teedelt, tänavatelt ja väljakutelt ning tulekustutusvee võtmiseks ja tuletõrjehüdrantide hooldamiseks.
Alltöövõtu korras hallatakse Jõgeva linna jäätmejaama. 2022. aastal sõlmitud leping kehtib kuni 31.12.2025.
Veeteenusega liitumiste ehitamisel sõlmitakse kliendiga liitumisleping.
Ühekordsete teenuste osutamine toimub hinnakirja alusel.
Ühisveevarustustaristu 2023. aastal ammutati ettevõtte 31 puurkaevust kokku 363,8 tuhat m3 vett. Veeproove 17 võeti korral kaevust ja 24 korral võrgust (nn tavaanalüüs) ja üks süvaanalüüs. Mittevastavusi esines kolmel korral ülemäärase rauasisalduse tõttu. Kordusproove tehti ühel korral Siimusti Noole tn puurkaevust ja kaks kordusproovi Siimusti Keraamika puurkaevust ja Metsakatsejaama puurkaevust jäid 2024.
aastasse . Veekvaliteedi näitajad erinesid piirkonniti. Kui Jõgeva linna vesi kuulub I kvaliteediklassi ja vett ei pea enne ühisveevärgi-süsteemi andmist töötlema, siis väljapool Jõgeva linna piirkondades on vesi rauarikas (välja arvatud Vaimastvere, Jõgeva alevik ja Siimusti alevik) ja pumplatesse on paigaldatud rauaeraldusfiltrid. Laiusevälja külas, Torma alevikus ja Laiuse alevikus filtreeritakse toorvett veel ka lisaks ülemääraste mangaaniühendite tõttu. Torma alevikus on üleliigse rauasisaldusele lisaks kõrgendatud fluoriidisisaldus, mistõttu on paigaldatud veetöötlusjaama pöördosmoosiseade, mis eraldab toorveest liigse fluoriidi.
JÕGEVA VEEVÄRK OÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?