Rohkema info nägemiseks:

REVAL KAPITAL GRUPP OÜ

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 52 100 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 suureneb 374.4% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

625 202 €

Suureneb 374.4 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

52 100 €

Vaba krediit: 11 100 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

214 475 €

Jaotamata kasum:
219 028 € (102 %)
Puhaskasum:
-4553 € (-2 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

299 933 €

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

10.18 €

Reval Kapital Grupp OÜ asutati 2008.a. Majandustegevust alustati 2009.a. Põhiliseks tegevusalaks on kinnisvara hooldus-rent ja ost-müük. Reval Kapital Grupp OÜ on jätkuvalt tegutsev