Rohkema info nägemiseks:

KRIYA OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 961; jälgijaid - 1. Arvustusi - 4; Artikleid 20+ "Kirjuta KRIYA OÜ kohta arvamuslugu!"

KRIYA OÜ hetkeolukord

Juba 961 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024: esitamata

Ettevõte ei ole majandusaasta aruannet, kust tegevusaruandeid lugeda saab, esitanud. Iga ettevõtte olukord on unikaalne, kuid levinumad põhjused tegevusaruande mitteesitamiseks võivad olla turuolukorra halvenemine, klientide nõudluse langus, rahalised raskused vms.

KRIYA OÜ kontaktid

Asjad, mille pärast ma enam ei vabanda 50+ naisena

Kui palju me oleme elus vabandanud selle eest, mis on tegelikult täiesti loomulik? Naistel on kollektiivne harjumus vabandada oma tunnete, keha, vajaduste, hääle ja tõe eest… Vabandame, et oleme liiga tundlikud, liiga vaiksed, liiga suured, liiga väikesed, liiga naiselikud, liiga noored või vanad või lihtsalt liiga meie ise. Vabandame kui meil läheb hästi, et mitte teiste tundeid riivata, […] The post Asjad, mille pärast ma enam ei vabanda 50+ naisena appeared first on Kuutempel.

Loe algallikast kuutempel.ee

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Tasuta veebiseminar 40+ naistele: Kuidas leida oma tee ja inspiratsioon

Veebiseminari salvestus40+ naiste jõud: Kuidas olla inspireeritud ja leida oma teePraktilised harjutused, kuidas leida elus tähendusrikkus ja
kuutempel.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.