Rohkema info nägemiseks:

ÜHISRAHA OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 4369; jälgijaid - 99. Arvustusi - 2; Artikleid 1+ "Kirjuta ÜHISRAHA OÜ kohta arvamuslugu!"

ÜHISRAHA OÜ hetkeolukord

Juba 4369 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 99 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,5 punktiga ja kommenteeritud 1 kord.

Tegevusaruanne 2024

Ühisraha OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, mis on asutatud 2010. aastal.

Tegevusloa kehtivuse ajal (10.10.2016 - 31.10.2023) haldas Ühisraha OÜ Peer-to-Peer ja Peer-to-RealEstate platvormi kaubamärgiga Kreditex

Ühisraha, mille kaudu vahendati laene oma klientidele, kaasates selleks raha investor-klientidelt.

Ühisraha OÜ on endiselt maksevõimeline ning täidab oma kohustusi partnerite ja klientide ees, sealhulgas tagatakse investoritele vastavalt lepingutele kogu raha tagasimakse.

Käesoleval perioodil toimub äritegevus valdavalt passiivselt, keskendudes olemasolevate varade haldamisele ning kapitali säilitamisele. Hetkel puuduvad ettevõttel olulised investeerimisplaanid ning aktiivse tegevuse jätkamine sõltub edasistest strateegilistest otsustest ja turuolukorrast.

Mõiste „investor“ kasutatakse ühisrahastamise platvormi finantseeritavate laenuandjate suhtes, kes ei ole investorid väärtpaberituru seaduse § 6 mõistes.

Peamised finantssuhtarvud 2023 2024

Lühiajaliste kohustuste 4.64 0.19 kattekordaja

ROA 74.09 26.90

ROE 39.37 16.34

Suhtarvude arvutamisel kasutatud valemid: * Lühiajaliste kohustuste kattekordaja (kordades) = käibevara/lühiajalised kohustused * ROA (%) = (puhaskasum + intressikulud) / keskm. varad kokku * 100 * ROE (%) = puhaskasum/ keskm. omakapital kokku * 100

ÜHISRAHA OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.