Rohkema info nägemiseks:

Maris Jesse

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

Anna Karolina Obolonina teenis iluvõimlemise MMil 46. koha

Frankurdis toimuvatel iluvõimlemise maailmameistrivõistlustel saavutas 16-aastane Anna Karolina Obolonina mitmevõistluses 46. koha. Võistlustel osales kokku 100 iluvõimlejat 73 riigist. MM-debüüdil olid Obolonina tulemused järgmised: Rõngakava – 24,850 punkti Pallikava – 24,250 punkti Kurikakava – 24,850 punkti Lindikava – 24,850 punkti MMi ajal Anna Karolinat treenerina saatnud Julia Tjomuškina: „Olen Karolina esinemisega väga rahul!  Karolina on […] The post Anna Karolina Obolonina teenis iluvõimlemise MMil 46. koha appeared first on Eesti Võimlemisliit/Estonian Gymnastics Federation.

Loe algallikast eevl.ee

Dropdown

kõik artiklid

VÕRAFEST kirjutab ajalugu – rahvatants ja võimlemine kohtuvad esmakordselt ühel festivalil

VÕRAFEST toob esmakordselt festivalina kokku rahvatantsu ja võimlemise – kaks imelist liikumiskunsti, mis ulatavad teineteisele käe ning loovad koos midagi täie
eevl.ee

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.