Rohkema info nägemiseks:

EJ2 OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 189; jälgijaid - 0. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta EJ2 OÜ kohta arvamuslugu!"

EJ2 OÜ hetkeolukord

Juba 189 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2023

EJ2 OÜ on asutatud 07.12.2012 ning tegutseb peamisel järgmistel tegevusaladel: disaini ja arhitektuuriga seotud tegevused (koolitus, disaini arendus, projektide arendamine), disainitoodete müük ja fotograafia.

Osaühingu peamiseks sihtturuks on Eesti, aga ka teised EL ja mitte-EL riigid.

2023 aastal tegeleti disainiteenuste ja toodete müügiks ettevalmistusega.

Töötajaid osaühingus ei olnud. Järgmisel aastal on osaühingul kavas tegevust samal alal jätkata ja laiendada.

Tulevikku suunatud tegevused on seotud uute disainitoodete väljatöötamisega.

EJ2 OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.