Rohkema info nägemiseks:

TRIBUTUM CONSULT OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 459; jälgijaid - 2. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta TRIBUTUM CONSULT OÜ kohta arvamuslugu!"

TRIBUTUM CONSULT OÜ hetkeolukord

Juba 459 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,5 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

OÜ Tributum Consult alustas tegevust 2014. aastal. Põhilisteks tegevusvaldkondadeks on investeerimisobjektide otsimine ja erinevate projektide juriidiline ja majanduslik analüüs (tegemist on valdusfirmaga).

2024. majandusaastal uusi investeerimisobjekte ei leitud. Arengu- ja uurimisväljaminekuid majandusaastal ei tehtud ja ei planeerita ka järgneval aastal teha.

Töötajaid 2024 aastal ei olnud ja töötasu kellelegi ei makstud. Kõrgema juhtorgani liikmeks (juhatuse liige) olemise eest eraldi tasu ei makstud ja soodustusi ei tehtud. Samuti ei väljastatud neile garantiisid ega võetud nendega seoses mingeid kohustusi.

Eesmärgiks on leida uusi kliente ja pakkuda neile kvaliteetset teenust erinevate konsultatsioonide vallas ja leida ka uusi investeerimisobjekte.

TRIBUTUM CONSULT OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.