UPP JÜRI LOGISTICS OÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
UPP JÜRI LOGISTICS OÜ hetkeolukord
Juba 382 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,0 punktiga aga kommenteeritud ei ole.
Tegevusaruanne 2023
Üldine info
UPP Jüri Logistics OÜ (edaspidi Ettevõte, koos tütarettevõttega Kontsern) loodi kinnisvarainvesteeringute hoidmiseks ja teostamiseks läbi tema tütarettevõtte UPP Taevavärava Logistics OÜ.
Kontsern soetas 2019. aastal kaks logistikakeskust, kõrvuti asuvatel kinnistutel Jüri tööstuspargis,
Tallinna lähistel.
Esimesel hoonestatud kinnistul, Taevavärvava tee 1, Lehmja, 75306 Harju maakond, asub DPD Eesti AS kontor ning Põhja-Eesti pakisorteerimisliin, suletud netopindalaga 5 889 m2.
Teisel hoonestatud kinnistul, Taevavärava tee 2, Lehmja, 75306 Harju maakond, asub Onninen AS-i keskladu, suletud netopindalaga 6 308 m2. Mõlemad hooned on kahele rentnikule täielikult välja renditud.
Hoonestatud kinnistud soetati ühelt müüjalt sama tehingu raames. Tehingu finantseerimiseks tegi
Kontsern koostööd Baltimaade ühe suurima institutsionaalse finantsinvestoriga.
Juhatuse aruanne
Kontserni müügikäive aruandeaastal oli 1 004 993 (2022: 997 289) eurot. Kontserni finantskulud aruandeaastal olid 631 294 (2022: 634 613) eurot. Koosseisulisi töötajaid ei ole, mistõttu ei ole ka kulusid nende töötasule.
Makromajanduslikku olukorda hindab Kontsern ebakindlaks kõrgenenud inflatsiooni, kasvanud intressimäärade ning Eesti majanduse kehva käekäigu tõttu. Kuigi Kontserni peamised sisendid, tulud ning finantskulud, on fikseeritud, siis tõusvad intressimäärad ning inflatsioon on avaldanud mõju klientide äritegevusele ning omakorda nende klientide kindlustundele. Kliendid on aga täitnud kõik kohustused
Kontserni ees õigeaegselt ning vestluste põhjal, mida Kontsern oma klientidega pidevalt korraldab, ei ole põhjust arvata, et kliendid ei saaks ka tulevikus oma kohustuste täitmisega aegsasti hakkama.
Finantsriskid tulenevad finantsinstrumentidest, millega Kontsern on seotud aruandlusperioodil või aruandlusperioodi lõpul. Finantsrisk sisaldab tururiski, intressimäära riski, krediidiriski ja likviidsusriski.
Finantsriskide juhtimise peamine eesmärk on kehtestada riskile piirmäärad ja seejärel tagada, et need ei läheks vastuollu kehtestatud piirmääradega. Peale selle tehakse regulaarseid ülevaatusi ning algatatakse vajalikke muudatusi ja täiendusi.
Tururisk on finantsinstrumentide õiglase väärtuse muutumise risk tulenevalt turuhindade muutusest.
Kontserni finantsinstrumendid, mida turuhindade muutus peamiselt mõjutab, on laenukohustised ja intressiderivatiivid. Peamine nimetatud finantsinstrumente mõjutav tegur on intressirisk. Intressimäära risk on risk, et finantsinstrumentide õiglane väärtus või rahavood kõiguvad tulevikus turu intressimäära muutuste tõttu. Rahavoo intressimäära risk tekib Kontserni ujuva intressimääraga võlakohustustest ning seisneb ohus, et intressimäära tõus suurendab finantskulusid. Kontserni intressirisk tuleneb peamiselt pikaajalistest laenukohustistest.
Aruandeaasta lõpu seisuga on Kontsern täitnud kõik kohustused võlausaldajate ees korrapäraselt.
Kinnisvarainvesteeringu väärtus
Juhatuse hinnangul aruandekuupäeva seisuga kinnisvarainvesteeringud kajastatud õiglases väärtuses.
Tulenevalt hindamistega kaasnevatest olulistest rahalistest kulutustest ei pea juhatus erakorraliste hindamiste läbiviimist mõistlikuks, seda ei ole nõudnud ka võlausaldajad, ning juhatus jääb oma
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?