Rohkema info nägemiseks:

HM TRANSPORT OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 659; jälgijaid - 4. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta HM TRANSPORT OÜ kohta arvamuslugu!"

HM TRANSPORT OÜ hetkeolukord

Juba 659 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 4 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,5 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2023

HM Transport OÜ registreeriti 08.01.2018. Põhitegevusala on kaubavedu maanteel. Ettevõte alustas tegevust 2018. aasta oktoobris.

2018. aasta augustis soetas ettevõte veoauto, mis on vajalik põhitegevuse teostamiseks. Veovahend on ettevõte põhivara. 2018. aasta oktoobris alustati koostööd ekspedeerimisettevõttega Ferroline OÜ. Ettevõte võttis 2018. aasta oktoobris tööle ühe töötaja, kellele on makstud töötasu.

2019. aastal jätkas ettevõte tegevust 1 töötajaga. 2019. aasta juulis lõppes koostöö ettevõttega Ferroline Grupp OÜ ja algas uus koostöö ekspedeerimisettevõttega Nordic Spedition OÜ. Koostöö Nordic Spedition OÜ-ga lõppes 2019. aasta septembris ja algas uus, ettevõttega Oyj

Ahola Transport Abp.

2020. aasta veebruaris lõppes koostöö ettevõttega Oyj Ahola Transport Abp. 2020. aastal jätkas ettevõte tegevust 1 töötajaga. Seoses 2020.

aastal alanud COVID-19 pandeemiaga, tekkis ettevõtte tegevusse paus. Paus oli põhjustatud pandeemia mõjust transpordisektorile (nõudluse vähenemine, piirangud riikidesse sisenemisel, liikumispiirangud ja korduva testimise nõuded), mistõttu olid logistikaettevõtete poolt pakutavad koostöövõimalused piiratud. Lisaks kuulub HM Transport OÜ ainus autojuht riskigruppi, mistõttu välditi võimalikku nakatumist ning enne töötamise jätkamist jäädi esialgu pandeemia taandumise ja vaktsiini ootele.

2021. aastal on plaan alustada koostööd uue logistikaettevõttega ning jätkata veoteenuse pakkumist Euroopas ning seeläbi taastada käibe suurendamise abil omakapital. Seoses COVID-19 pandeemia jätkumisega ka 2021. aastal, otsustas ettevõtte HM Transport OÜ juhatus ettevõtte tegevuse endisel kujul lõpetada. Müüdi maha ettevõtte põhivara: veoauto. Tulevikus on plaanis tegevust jätkata uuel tegevusalal: investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse.

2023. aasta lõpu seisuga on uue tegevusalaga jätkamine jätkuvalt ootel ning ettevõttes tegevust ei ole toimunud. Ettevõtte omakapital taastatakse vabatahtliku reservi täiendamisega.

Merilyn Haugas

Juhatuse liige

HM TRANSPORT OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.