Rohkema info nägemiseks:

MÖLDER & MÖLDER OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 211; jälgijaid - 0. Arvustusi - 1; Artikleid 1+ "Kirjuta MÖLDER & MÖLDER kohta arvamuslugu!"

MÖLDER & MÖLDER OÜ hetkeolukord

Juba 211 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,0 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2024

Mölder & Mölder OÜ põhitegevuseks on graafiline disain ja visuaalse kommunikatsiooni lahenduste pakkumine. Ettevõte keskendub professionaalse ja kaasaegse disainikeele loomisele klientide brändi tugevdamiseks ning nende sõnumi visuaalseks edastamiseks.

Peamised teenusegrupid hõlmavad:

Bränding ja identiteedidisain: logod, visuaalsed stiiliraamatud, brändigraafika;

Trüki- ja reklaammaterjalide kujundus: plakatid, voldikud, flaierid, visiitkaardid, pakendid;

Digitaalne disain: sotsiaalmeedia kujundused, veebireklaamid, uudiskirjad, UX/UI;

Küljendusteenused ja toimetuslik disain: ajakirjad, kataloogid, aastaraamatud, aruanded;

Visuaalse kontseptsiooni loomine üritustele ja kampaaniatele.

Ettevõtte klientideks on peamiselt Eesti kultuuri-, finants-, tehnoloogia ja teenindussektori organisatsioonid.

Ettevõte ei tegele klassikalises mõttes teadus- ja arendustegevusega, kuid aruandeaastal viidi läbi järgmised sisemised arendustegevused:

Disainiprotsesside kaardistamine ja standardiseerimine – eesmärgiga tõhustada töövoogu ja lühendada projektide läbiviimise aega;

AI-tööriistade integreerimise testimine kujundusprotsessi (nt tekstist visuaali genereerimine, automaatsed paigutustööriistad); nnnnnn

Omakapitali olukord ja taastamiskavad

Bilansipäeva seisuga ei vasta Mölder & Mölder OÜ omakapital äriseadustikus sätestatud nõuetele.

Ettevõte on kavandanud järgmised tegevused omakapitali taastamiseks 2025. majandusaasta jooksul:

Äritulude suurendamine – olemasolevate raamlepingute ning uute ekspordisuunaliste projektide toel on oodata käibe ja kasumlikkuse kasvu, mis võimaldab katta varasemate perioodide kahjumeid;

Omanike sissemakse – vajadusel teevad osaühingu osanikud täiendava sissemakse omakapitali taastamiseks, sõltuvalt kasumiaruande arengust II poolaastal;

Kulude kokkuhoid ja tööprotsesside optimeerimine, eeskätt allhanke vähendamise ja digivahendite laialdasema kasutuse kaudu.

Juhtkond hindab, et nimetatud tegevuste elluviimine võimaldab tuua omakapitali vastavusse äriseadustiku nõuetega 2025. aasta jooksul.

MÖLDER & MÖLDER OÜ kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.