Rohkema info nägemiseks:

TONDITARE OÜ

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 5046 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 väheneb 25.2% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

60 553 €

Väheneb 25.2 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

5046 €

Vaba krediit: 1000 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

8056 €

Jaotamata kasum:
8929 € (111 %)
Puhaskasum:
-873 € (-11 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

12 192 €

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

Puudub

OÜ Tonditare osutas metsamajandust abistavaid tegevusi suurematele metsaga tegelevatele firmadele. Kevad-suvi-sügis 2023 tegeles Tonditare OÜ riiklikult tellitud karuputke tõrjetööga ja muude loodushoiutöödega.