Rohkema info nägemiseks:

MYHOLDING OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 145; jälgijaid - 0. Arvustusi - 3; Artikleid 1+ "Kirjuta MYHOLDING OÜ kohta arvamuslugu!"

MYHOLDING OÜ hetkeolukord

Juba 145 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 2,3 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2023

MyHolding OÜ 2023 aastal müügitulu 2 775 eurot.

Majandustegvusest saadi kasumit 1 622 eurot.

2022 majandusaasta tegevuse tulemusena osakapital kokku muutus negatiivsek. 2023 majandusaastal saadud kasumiga kaeti finantsinvesteeringutelt saadud kahjumit. Momendil on ettevõtte omakapital 657 eurot.

Juhatus koosneb ühest liikmest.Juhatuse liikmele täiendavat tasu ei makstud.

MYHOLDING OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.