Rohkema info nägemiseks:

DIGITEGU OÜ

Ärimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 806; jälgijaid - 2. Arvustusi - 4; Artikleid 1+ "Kirjuta DIGITEGU OÜ kohta arvamuslugu!"

DIGITEGU OÜ hetkeolukord

Juba 806 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 2 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 3,8 punktiga aga kommenteeritud ei ole.

Tegevusaruanne 2025

Sissejuhatus

Ettevõte Digitegu OÜ on aastal 2019 asutatud osaühing, mis tegeleb infotehnoloogiliste terviklahenduste väljatöötamise, juurutamise ja tugiteenuse pakkumisega erinevate profiilidega ettevõtetes.

Personal

Digitegu OÜ töötajate keskmine arv majandusaastal oli 1 töötaja. 2025. aastal moodustasid ettevõtte tööjõukulud 16,323 tuhat eurot.

Ettevõtte juhatuse liikmele Alo Saks 'ale aastal 2025 tasu ei arvestatud ega makstud. Olulisi soodustusi ja täiendavaid tasusid Alo Saks 'al ei ole.

Juhatuse liikmega ei ole sõlmitud eritingimustel töölepingut, mistõttu ei ole tal ka õigust ettevõttest lahkumisel erinevatele kompensatsioonidele.

Tulud, kulu, kasum

Aruandeperioodil moodustas ettevõtte müügitulu 35,6 tuhat eurot. Ettevõte lõpetas majandusaasta kasumiga. Kasum enne tulumaksustamist moodustas 14,27 tuhat eurot.

Kokkuvõte

Tuginedes 2025. a. majanduaruandele on ettevõtte Digitegu Oü majandustegevus jätkusuutlik.

Alo Saks

Juhatuse liige

DIGITEGU OÜ kontaktid

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.