Rohkema info nägemiseks:

Indrek Virunurm

Ettevõtete finantsid ja varad
Ettevõtete kuu keskmine käive EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 . Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

39 039 €

Suureneb - % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive kokku

3253 €

Vaba krediit: 1000 €

Kogukasumid 2026

21 746 €

Jaotamata kasumid:
22 077 € (102 %)
Puhaskasumid:
-331 € (-2 %)

Bilansimaht 2026 kokku

200 292 €

Kasumimarginaal 2026

0 %
100 %

0%

1 € lühiajaliste kohustuste
katteks varasid

1,23 €

Üldine haldustegevus Juhatus korraldas igapäevast korteriühistu haldamist ja menetles elanike pöördumisi Täiendas ja korrastas elanike kontaktandmete tabelit Vahendas infot uutele korteriomanikele (sh teenusepakkujate ...