Rohkema info nägemiseks:

Erik Kaju

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

E2B OÜ tegevusaruanne 2024

OÜ E2B on 2019. aastal asutatud ettevõte, mille põhitegevusalaks on investeerimine. Järgneval majandusaastal jätkatakse sama tegevusega.

Dropdown

kõik artiklid

EMBEDDED FINANCE PLATFORM SYNDICATE OÜ tegevusaruanne 2024

Embedded Finance Platform Syndicate OÜ ainus tegevusvaldkond on investeerimine äriühingu COFI INVESTEERINGUD OÜ väärtpaberitesse.  Ettevõttel on kaks juhatuse l
ssb.ee
Embedded Finance Platform Syndicate OÜ ainus tegevusvaldkond on investeerimine äriühingu COFI INVESTEERINGUD OÜ väärtpaberitesse. Ettevõttel on kaks juhatuse liiget, kellele ei maksta juhatuse liikme tasu. Antud perioodil töötajaid ei olnud.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.