Featured Image
Featured Image
Featured Image
Featured Image
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
GREENBROKER OÜ hetkeolukord
Juba 323 106 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Keskmiselt on ettevõtet hinnatud 4,0 punktiga ja kommenteeritud 1 kord.
Tegevusaruanne 2025: esitamata
Ettevõte ei ole majandusaasta aruannet, kust tegevusaruandeid lugeda saab, esitanud. Iga ettevõtte olukord on unikaalne, kuid levinumad põhjused tegevusaruande mitteesitamiseks võivad olla turuolukorra halvenemine, klientide nõudluse langus, rahalised raskused vms.
Ettevõtte klientide arvamused
Ehitustööde kvaliteet oli väga hea, ja hind oli mõistlik. Lisaks tegid nad ka lammutus- ja viimistlustööd ning kõik sai tehtud professionaalselt ja kiiresti.
Ehituskoristus oli meie jaoks suureks abiks. Pärast ehitustöid oli meie kodu koristatud põhjalikult ja see oli väga hea lisaväärtus. Soovitame kindlasti nende teenuseid.
Ehitusteenus oli tõesti hea ja kvaliteetne. Nad aitasid meil siseviimistlustöödega ning kogu protsess oli sujuv ja muretu.
Dropdown
Kuidas planeerida köögi remonti?
Kommentaarid (0)
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?