Rohkema info nägemiseks:

ITACA INVEST OÜ

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 111 596 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 suureneb 7.2% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

1 339 157 €

Suureneb 7.2 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

111 596 €

Vaba krediit: 27 800 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

114 799 €

Jaotamata kasum:
115 276 € (100 %)
Puhaskasum:
-477 € (0 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

16 444 639 €

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

0.03 €

Itaca Invest OÜ on asutatud 07. oktoobril 2021. aastal. Ettevõtte peamiseks tegevusaladeks on enda kinnisvara rent ning kinnisvaraga seotud kommunaal- ja kõrvalteenuste müük. Ettevõte omab ärihoonet Tallinnas, Pärnu ...