Rohkema info nägemiseks:

Siarhei Shyklo

Ettevõtete finantsid ja varad
Ettevõtete kuu keskmine käive EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 . Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

68 523 €

Väheneb 30 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive kokku

5710 €

Vaba krediit: 1100 €

Kogukasumid 2026

32 259 €

Jaotamata kasumid:
37 573 € (116 %)
Puhaskasumid:
-5314 € (-16 %)

Bilansimaht 2026 kokku

-521 €

Kasumimarginaal 2026

0 %
100 %

0%

1 € lühiajaliste kohustuste
katteks varasid

4793 €

Ettevõtte peamised tegevusvaldkonnad, toote- ja teenuste grupid Ispirer Systems OÜ raamatupidamise aruanne on koostatud kooskõlas Eesti Vabariigi hea raamatupidamistavaga soetusmaksumuse printsiipi. Ettevõtte Ispirer