Rohkema info nägemiseks:

Robert Jaani

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

HILARIS SOOJUSTEHNIKA OÜ tegevusaruanne 2025

OÜ Hilaris Soojustehnika tegeleb küttesüsteemide ehitamiseks vajalike seadmete maaletoomise-, müügi- ja hooldamisega. Ettevõte esindab Eestis kaubamärke: De Dietrich, Bentone, CTC, Trebema, Kroll, Fraccaro ja Roth. Töötajate keskmine arv oli 5 ja nendele maksti töötasu koos sotsiaalmaksuga 100 275 eurot. Ühele juhatuse liikmele maksti teenistustasu koos sotsiaalmaksuga 41 496 eurot. Emaettevõtte esindajana tegutsevale juhatuse liikmele teenistustasu ei makstud.

Dropdown

kõik artiklid

HILARIS KÜTTESÜSTEEMID OÜ tegevusaruanne 2025

Hilaris Küttesüsteemid OÜ põhitegevusalaks on katlamajade ja küttesüsteemide ehitus ning maa- ja õhk-vesisoojuspumpade paigaldus. Lisaks tegeleme vähesel määral
ssb.ee
Hilaris Küttesüsteemid OÜ põhitegevusalaks on katlamajade ja küttesüsteemide ehitus ning maa- ja õhk-vesisoojuspumpade paigaldus. Lisaks tegeleme vähesel määral vee- ja kanalisatsioonitorustike müügi- ja ehitamisega peatöövõtu korras. Plaanis on jätkata senisel tegevussuunal. Põhikohaga töötas üks töötaja, kelle tööjõukulud koos sotsiaalmaksuga olid 26 334 eurot. Ühele juhatuse liikmele maksti teenistustasu koos sotsiaalmaksuga 14 364 eurot.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.