Rohkema info nägemiseks:

Maris Meitus

Ettevõtete finantsid ja varad
Ettevõtete kuu keskmine käive EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 . Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

40 108 €

Suureneb 169 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive kokku

3342 €

Vaba krediit: 800 €

Kogukasumid 2026

39 857 €

Jaotamata kasumid:
40 242 € (101 %)
Puhaskasumid:
-385 € (-1 %)

Bilansimaht 2026 kokku

49 211 €

Kasumimarginaal 2026

0 %
100 %

0%

1 € lühiajaliste kohustuste
katteks varasid

41,21 €

Korteriühistu Jälgimäe 1 registreeriti 2004 aasta aprillikuus. Seoses aadresside korrigeerimisega Saku Vallas on korteriühistu nimi muudetud registris vastavalt aadressi muutusele. Uueks nimeks alates 2017 on Jälgimäe ...