Rohkema info nägemiseks:

Raini Pohlak

Ettevõtete finantsid ja varad
Ettevõtete kuu keskmine käive EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 . Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

8953 €

Väheneb 50 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive kokku

746 €

Vaba krediit: 200 €

Kogukasumid 2026

863 172 €

Jaotamata kasumid:
865 068 € (100 %)
Puhaskasumid:
-1896 € (0 %)

Bilansimaht 2026 kokku

1 135 374 €

Kasumimarginaal 2026

0 %
100 %

0%

1 € lühiajaliste kohustuste
katteks varasid

19,38 €

OÜ Wilde Hotellid asutati 2003.a. Osaühingu põhitegevuseks on majutusteenuste osutamine. Osaühingul on nii lühi- kui ka pikaajaliseks majutamiseks kaks külaliskorterit Tallinnas. Osaühing jätkab majutusteenuste