Rohkema info nägemiseks:

HELDUR LOOR

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

ERAMU OÜ tegevusaruanne 2024

AS ERAMU asutati 1991. aasta jaanuaris. Samal aastal alustasime majandustegevusega. 2013. aasta aprillis toimus aktsiaseltsi ümberkujundamine osaühinguks. Osaühingu nimeks sai OÜ ERAMU. Põhitegevuseks on elamute ja mitteeluhoonete ehitus. Ettevõtte 2024. aasta müügituluks oli 391 171 eurot ja aruandeaasta tulemiks kausm 14 027 eurot. Ettevõttes töötas 2024. aastal 4 töötajat. Ettevõte on jätkuvalt tegutsev.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.