Rohkema info nägemiseks:

Kaido Taim

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog
joogi- ja toiduautomaadid, kaubandusseadmed ja tarbed, Kohvi ja Tee hulgimüük

FOUNTAIN OÜ tegevusaruanne 2023

OÜ Fountain kanti Äriregistrisse 2001 aasta 18. oktoobril. 2010.a. toimus nimevahetus, endine nimi oli Fountain Joogiautomaadid OÜ. OÜ Fountain põhitegevuseks on kohvi müük. 2023 aastal oli OÜ Fountain käive 119 eurot. Aruandeaasta kahjum oli 1 312 eurot. Juhatus juhtimise eest tasu ei saanud.

Dropdown

kõik artiklid

LEPITAJA OÜ: Maksuvõlg ja usaldusväärsuse kaotus

Tähelepanu!  LEPITAJA OÜ on jäänud maksuvõlgade kuhjumise ja nende ignoreerimise tõttu tõsiste tagajärgede ette, sealhulgas usaldusväärsuse kaotuse ja võimalike
ssb.ee
Tähelepanu! LEPITAJA OÜ on jäänud maksuvõlgade kuhjumise ja nende ignoreerimise tõttu tõsiste tagajärgede ette, sealhulgas usaldusväärsuse kaotuse ja võimalike juriidiliste meetmete alla. Maksukohustuste täitmata jätmine mitte ainult ei mõjuta ettevõtte finantsseisu, vaid võib takistada ka edasist koostööd partneritega. 📌 Maksukogujale tekitatud kahju kokku: 397,63 EUR. Ettevõtte juhtkonda kuulus võlgnevuste tekkimise ajal Kaido Taim , kes alustas ettevõtlusega tegevusvaldkonnas: Muud mujal liigitamata tervishoiualad - 28 aastat tagasi 34 aastaselt. Tema juhitavate ettevõtete 2025.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.