Rohkema info nägemiseks:

Tiia Vaga

Ettevõtete finantsid ja varad
Ettevõtete kuu keskmine käive EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 . Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

1396 €

Väheneb 30 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive kokku

116 €

Vaba krediit: Puudub

Kogukasumid 2026

52 969 €

Jaotamata kasumid:
53 270 € (101 %)
Puhaskasumid:
-301 € (-1 %)

Bilansimaht 2026 kokku

60 834 €

Kasumimarginaal 2026

0 %
100 %

0%

1 € lühiajaliste kohustuste
katteks varasid

131,5 €

OÜ Ü.T.V. majandustegevuse algus oli 1997.aastal Põhitegevuseks on lillede, taimede jaemüük. 2023 2639 eurot 2024 3194 eurot 1998.aastal avati lillekauplus T-Salong, mis tegelb lillede müügiga ja lilledega seotud teenuste ...