Rohkema info nägemiseks:

Aili Valend

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

PROXIMO OÜ tegevusaruanne 2023

Äritegevuse ülevaade Proximo OÜ tegevusteks oli raamatupidamisteenuse osutamine ja kasutatud autode müük. Muud valdkonnad Töötajad ja juhtkond 2023. aastal Proximo OÜ töötajaid ei olnud. Proximo OÜ juhatus on kahe liikmeline, juhatuse liikmetele tasu ei maksta. Eesmärgid järgmiseks majandusaastaks Ettevõte jätkab tänast põhitegevust. Samuti jätkab tegevust kasutatud sõidukite turul. Konsulteerimine, taustauuringud, abi sõidukite soetamisel. Lisanduda võib teisigi teenuse valdkondi.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.