Rohkema info nägemiseks:

Erki Aavik

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

AD HOC PARTNERID OÜ tegevusaruanne 2025

Aastatel 2021-2025 oli ettevõtte tegevus mõjutatud ettevõtte juhataja raskelt põetud covid-19 ja sellel järgnenud nn long-covid tagajärgedest. Taastumise järgselt on varasema tegevuse takistuseks olnud sõjakolded ja sellest tingitud rahvusvahelise majanduse struktuursed muutused, millega kohanemine on aeganõudev ja kulukas. Sellele vaatamata on ettevõte jätkusuutlik ning taastab aktiivse tegevuse loodetavasti aastateks 2027-28. Ettevõte on jätkusuutlik.

Dropdown

kõik artiklid

JÄTKUSUUTLIKU ARENGU INSTITUUT OÜ tegevusaruanne 2024

Aastatel 2021-2024 oli ettevõtte tegevus mõjutatud ettevõtte juhataja raskelt põetud covid-19 ja sellel järgnenud nn long-covid tagajärgedest.  Sellele vaatamat
ssb.ee
Aastatel 2021-2024 oli ettevõtte tegevus mõjutatud ettevõtte juhataja raskelt põetud covid-19 ja sellel järgnenud nn long-covid tagajärgedest. Sellele vaatamata on ettevõte jätkusuutlik ning taastab aktiivse tegevuse aastaks 2026. Ettevõte on jätkusuutlik.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.