Rohkema info nägemiseks:

Christian Kossinov

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

EUROPE MEDICAL INTERNATIONAL OÜ tegevusaruanne 2024

Europe Medical International OÜ alustas tegutsemist 01. juunil 2016. aastal. Osaühingu lõppenud majandusperioodi pikkuseks oli 12 kuud, majandusaasta algas 01. jaanuaril 2024 a ning lõppes 31. detsembril 2024 a. Osaühingu põhitegevuseks on mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine, kogu maailmas. 2024. aastal ettevõttes suurt tegevust ei toimunud. Tulud, kulud ja kasum 2024. aastal Europe Medical International OÜ müügitulu oli summas 15 844 eurot. 2024. aastal kaubakulud olid summas 16 996 eurot ja tegevuskulud olid summas 3 057 eurot. Europe Medical International OÜ ärikahjumiks kujunes

Dropdown

kõik artiklid

A GRANITE OÜ tegevusaruanne 2024

A Granite OÜ loodi 22.09.2021.  Ettevõte on tegev mäetööstuse valdkonnas. Esimesel aastal töötasusid ei makstud. Etteõtte tegevustulem oli -98 eurot.
ssb.ee
A Granite OÜ loodi 22.09.2021. Ettevõte on tegev mäetööstuse valdkonnas. Esimesel aastal töötasusid ei makstud. Etteõtte tegevustulem oli -98 eurot.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.