Rohkema info nägemiseks:

Anton Apalko

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

OMANIK FACTORY OÜ tegevusaruanne 2023

Firma tegevusala on Puidust tarbe- ja dekoratiivesemete jm puittoodete tootmine. 2023. aastal oli firma realiseerimise netokäive 262224eurot. 2024. aastal on plaanis jätkata senist tegevust.

Dropdown

kõik artiklid

APOLLON INV. OÜ tegevusaruanne 2023

Firma Apollon INV OÜ asutati 25.02.2011 aastal  Põhitegevusalaks on jäänud giidide tegevus.  2023 aastal oli firma realiseerimise netokäive oli 7966 eurot ja ol
ssb.ee
Firma Apollon INV OÜ asutati 25.02.2011 aastal Põhitegevusalaks on jäänud giidide tegevus. 2023 aastal oli firma realiseerimise netokäive oli 7966 eurot ja oli edukat. Omanike ring ei ole muutunud Töötajaid aruandeaastal oli: 1 inimene 2024 aastal jätkame ja laiendame ome tegevust.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.