Rohkema info nägemiseks:

Tõnis Tammisaar

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog
seadmete paigaldusteenused, tehnilised konsultatsioonid, koostamine ja paigaldamine, projekteerimine ja tootmine, mehaanilise projekteerimise teenused, CAD-modelleerimise eksperdid, alumiiniumi töötlemise lahendused, tootmise korraldamine, komponentide koostamine ja seadmete paigaldamine, tootmise korraldamine

TALLINN, AIANDI TN 6 KORTERIÜHISTU tegevusaruanne 2024

Tallinn, Mustamäe linnaosa, Aiandi tn 6 korteriühistu, mille täiendav nimi on Korteriühistu Aiandi 6 Tallinn moodustati 2010. aastal. KÜ tegutseb iseseisva juriidilise isikuna. Ühistu eesmärgiks on Tallinnas, Aiandi tn 6 asuva elamu (välja arvatud korterite kui korteriomandi reaalosade) ja selle juurde kuuluva (teenindamiseks vajaliku) maa ühine majandamine, haldamine ja hooldamine ning seoses sellega KÜ liikmete ühiste huvide esindamine Aruandeperioodil juhtis ühistu tegevust 5-liikmeline juhatus. Korteriühistust võivad kõikide tehingute tegemisel esindada kaks juhatuse liiget koos.

Dropdown

kõik artiklid

TAMMISAARE TALUMUUSEUM OÜ tegevusaruanne 2023

Osaühing Tammisaare Talumuuseum on asutatud 15.02.2000.  01.01.2023-30.04.2024 majandusaastal oli osaühing tegutsev, kuid müügitulu ei saanud.
ssb.ee
Osaühing Tammisaare Talumuuseum on asutatud 15.02.2000. 01.01.2023-30.04.2024 majandusaastal oli osaühing tegutsev, kuid müügitulu ei saanud.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.