Rohkema info nägemiseks:

Kaisa Raja

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

SEMITA GRUPP OÜ tegevusaruanne 2023

Semita Grupp OÜ, endise nimega La Meme Design OÜ, on asutatud 2017 aastal. Ettevõtte põhitegevusalaks kuni 2019 aastani oli rõivaste ja rõivalisandite müük. Aastal 2020 muutis Semita Grupp OÜ tegevusala, milleks on turundusteenuse pakkumine ning renoveerimis- ja rekonstrueerimisteenuse vahendamine. Aruandeaasta müügitulu oli 144 354 eurot (2022 aastal 325 991 eurot) ning kasum 17 642 eurot (2022 aastal kasum 16 456 eurot). Aastal 2024 plaanib ettevõtte jätkata olemasolevate tegevusaladega.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.