Rohkema info nägemiseks:

Kauri Vendelin

Ettevõtete finantsid ja varad
Ettevõtete kuu keskmine käive EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 . Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

51 852 €

Suureneb 11 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive kokku

4321 €

Vaba krediit: 1100 €

Kogukasumid 2026

60 025 €

Jaotamata kasumid:
61 570 € (103 %)
Puhaskasumid:
-1545 € (-3 %)

Bilansimaht 2026 kokku

69 071 €

Kasumimarginaal 2026

0 %
100 %

0%

1 € lühiajaliste kohustuste
katteks varasid

5,15 €

Korteriühistu Jälgimäe 1 registreeriti 2004 aasta aprillikuus. Seoses aadresside korrigeerimisega Saku Vallas on korteriühistu nimi muudetud registris vastavalt aadressi muutusele. Uueks nimeks alates 2017 on Jälgimäe ...