Rohkema info nägemiseks:

Tanel Terasmaa

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

DEBTORI OÜ tegevusaruanne 2024

Müügitulu jaotus Sisesta müügitulu jaotus Tegevusala EMTAK kood EMTAK versioon Müügitulu (EUR) Müügitulu % Põhitegevusala Elamute ja mitteeluhoonete 41001 EMTAK 2025 238789 100.00% Jah ehitus

Dropdown

kõik artiklid

SMARTPLAN OÜ tegevusaruanne 2024

Smartplan OÜ asutati 2019. aasta märtsikuus.  Majandusaastal tegutseti põhitegevusalal. Aruandeaasta oli kasumlik.  Ettevõttel 2024. aastal töötajaid ei olnud.
ssb.ee
Smartplan OÜ asutati 2019. aasta märtsikuus. Majandusaastal tegutseti põhitegevusalal. Aruandeaasta oli kasumlik. Ettevõttel 2024. aastal töötajaid ei olnud. Juhatus koosneb ühest liikmest, kellele aruandeaastal makstud tasud olid 9000 eurot. Arengusuunad järgnevaks majandusaastaks Ettevõtte järgmise majandusaasta eesmärgiks on jätkata põhitegevusalal tegutsemist kasumlikult.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.