Rohkema info nägemiseks:

Rait Sannik

Ettevõtete finantsid ja varad
Ettevõtete kuu keskmine käive EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 . Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

258 733 €

Suureneb 28 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive kokku

21 561 €

Vaba krediit: 5600 €

Kogukasumid 2026

133 877 €

Jaotamata kasumid:
135 101 € (101 %)
Puhaskasumid:
-1224 € (-1 %)

Bilansimaht 2026 kokku

162 127 €

Kasumimarginaal 2026

0 %
100 %

0%

1 € lühiajaliste kohustuste
katteks varasid

3,32 €

KÜ tegevuse eesmärk on ehitise ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja KÜ liikmete ühiste huvide esindamine. Vahetati kanalisatsioonipüstik (korterid 3,7,12,17) Korstnapühkija teostas lõõride puhastuse. ...