Rohkema info nägemiseks:

Simo Laak

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

SKLAAK DISAIN OÜ tegevusaruanne 2024

Ettevõte asutati 2022. aasta septembris eesmärgiga hakata klientidele müüma eritellimusel mööblit. Peamiselt on siiani keskendutud köögimööblile, kuid aja jooksul on lisandunud ka muu eritellimusmööbel. 2025. majandusaastal on plaanis jätkata põhitootena köögimööbli planeerimise ja müügiga, kuid endiselt pakkuda juurde ka muud eritellimusmööblit. Kuna huvi just garderoobide vastu on tõusnud, siis on plaan pöörata rohkem tähelepanu garderoobide müügile. Plaanime teha salongi juurde korraliku garderoobi näidise ning teavitada enam kliente materjalide valikutest ja garderoobide lahendustest.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.