Rohkema info nägemiseks:

Andri Porila

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

JALGPALLIKLUBI OLYMPIC MTÜ tegevusaruanne 2024

MTÜ tegevust juhib 5-liikmeline juhatus. Juhatusele tasusid ei maksta. Jalgpalliklubis on 30 liiget. Klubi mängis 2024 aastal IV liiga Põhja/Ida piirkonnas. Traditsioonilised üritused on suvepäevad ja hooajalõpuüristus.

Dropdown

kõik artiklid

AP FURNITUUR OÜ tegevusaruanne 2024

AP Furnituur OÜ loodi 2015.a. augustikuus eesmärgiga tegeleda mööbli tootmisega.  Aruandeaastal tegutseti põhitegevusalal. Lisaks saadi tulu enda kuuluva kinnis
ssb.ee
AP Furnituur OÜ loodi 2015.a. augustikuus eesmärgiga tegeleda mööbli tootmisega. Aruandeaastal tegutseti põhitegevusalal. Lisaks saadi tulu enda kuuluva kinnisvara rentimisest. Arengusuunad järgnevaks aastaks: AP Furnituur OÜ järgmise aasta plaan on jätkata põhitegevusalal ja tegutseda kasumlikult.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.