Rohkema info nägemiseks:

Kersti Oselin

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

TALLINN, GRANIIDI TN 12A KORTERIÜHISTU tegevusaruanne 2023

Korteriühistu Graniidi 12a/2 asutati 29.01.2015. a. ja äriregistrisse kanti 27.04.2015.a. KÜ tegevuse eesmärgiks on korteriomandite eseme osaks olevate ehitiste ja maatüki mõtteliste osade majandamine ja korteriühistu liikmete ühiste huvide esindamine. Korteriühistul on 7 liiget ja selle tööd korraldab juhatus. Juhatus on 3-e liikmeline. 2023.a. majandus-aastal juhatusele töötasu ei makstud.

Dropdown

kõik artiklid

EESTI ONKOTERAAPIA ÜHING MTÜ tegevusaruanne 2023

Eesti Onkoteraapia Ühing tegutses 2023.aastal vastavalt põhikirjalistele tegevustele onkoteraapia eriala arendamisel. Selleks viidi läbi teaduslikke koolitusi,
ssb.ee
Eesti Onkoteraapia Ühing tegutses 2023.aastal vastavalt põhikirjalistele tegevustele onkoteraapia eriala arendamisel. Selleks viidi läbi teaduslikke koolitusi, korraldati erialaseid teadusuuringuid ning esitati ravi arendamiseks hinnataotlusi Eesti Haigekassale.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.