Rohkema info nägemiseks:

Sirje Saar

Ettevõtete ärimeedia ja uudisvoog

TRESAR OÜ tegevusaruanne 2024

Tresar OÜ asutati 17.11.2020.aastal. Tresar OÜ põhitegevusalaks aruandeperioodil oli elamute ja mitteeluhoonete ehitus, EMTAK-i kood 41001. Ettevõtte tegevus ei ole hooajaline ega tsükliline. Ettevõtte üldine tegevuskeskkond oli aruandeperioodil stabiilne, teostades erinevaid ehitus- ja remonditöid Saaremaal. Tresar OÜ juhatus koosneb kahest liikmest. Ettevõttes on registreeritud 1 töötaja. 2024 2023 Müügitulu 30831 33521 Kasum -623 557 Tresar OÜ plaanib jätkata senist tegevust.

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.