TARTU ROTARY KLUBI MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
TARTU ROTARY KLUBI MTÜ hetkeolukord
Juba 812 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 27 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2024
Tartu Rotary Klubi (edaspidi ka: TRK) on kasumit mittetaotlev füüsiliste isikute vabatahtlik ühendus, kuhu on koondunud erinevate kutse- ja elualade esindajad – rotariaanid. Rotariaanid austavad rahvusvahelise Rotary liikumise põhimõtteid ja eesmärke ning neid ühendab ühine soov klubiliseks tegevuseks ja koostööks nende põhimõtete elluviimisel ning eesmärkide saavutamisel nii rahvusvaheliselt, kui ka oma riigis ja kodulinnas.
TRK hooaja avamine toimus 6. septembril Vanemuise Teatrikohvikus. Avamisel oli kohal Rotary piirkonna 1420 kuberner Aune Past, kes kutsus kõiki rotariaane registreerima ennast piirkonna konverentsile „Tervis ja Rahu“.
Piirkonna konverents toimus 19. oktoobril Tartus ERM ´is. TRK liikmed osalesid aktiivselt piirkonna konverentsil. Osa toetasid konverentsi korraldamist rahaliselt ja rotariaan Andres
Metspalu eines huvitava ettekandega.
Presidendina tegin hooaja avamisel ettepaneku klubi liimete arvu suurendamiseks. Ettepanek sai klubi juhatuse ja üldkoosoleku toetuse ja esimesed uute liikmekandidaatide nimed hõigati maha klubi korralisel koosolekul 8. novembril. Kaheksa uue liikme vastuvõtt vormistati detsembris üldkoosoleku otsusega. Uute liikmete kaasamise protsess jätkus ja kokku suurenes hooajal klubi liikmete arv 13 võrra. Ühtlasi vähenes ka klubi liikmete keskmine vanus. Hooaja lõpuks oli klubis 73 liiget. Lisandus ka üks uus auliige, rotariaan Rein Kirsipuu.
Hooajal jätkus haridusfondi kaudu stipendiumide väljamaksmine. Uue projektina ostsime ja andsime Tartu maakonna abipolitseinikele üle termokaamera. Osalesime Tallinna Rotary Klubi
Ukraina toetusprojektis ja annetasime selle tarbeks 8755 eurot.
Raamatuaasta puhul esines 21. veebruaril, EV aastapäevale pühendatud pidulikul lõunal, kirjanik
Valdur Mikita. Klubi sünnipäevapidu toimus Lydia sündmuskeskuses 25. aprillil, kus tantsuks esines ansambel Tailor Made ja esitluse tegi kirjanik Margus Konnula (Contra).
26. mail külastas Eestit Rotary International president Stephanie Urchick. Kohtumisel ja pidulikul õhtusöögil osales kuus TRK liiget.
Kokku toimus 2024-2025 hooajal 40 koosolekut ja ühisüritust.
Klubihooaja lõpetasime ühise peoga restoranis Gastronomist. Presidendikett sai üle antud hooaja 2025-2026 presidendile Urmas Kõrgessaarele.
Arvi Vask
President 2024-2025
Tartu Rotary Klubi
TARTU ROTARY KLUBI MTÜ kontaktid
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?