Rohkema info nägemiseks:

RAPLA VALD, RAPLA LINN, MAHLAMÄE TN 6 KORTERIÜHISTU

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 1425 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 väheneb 72.9% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

17 097 €

Väheneb 72.9 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

1425 €

Vaba krediit: 300 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

9644 €

Jaotamata kasum:
9547 € (99 %)
Puhaskasum:
97 € (1 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

191 937 €

Prognooskasumi
marginaal 2026

0 %
100 %

1%

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

1.15 €

Rapla vald, Rapla linn, Mahlamäe tn 6 korteriühistu on eraõiguslik juriidiline isik, mille tegevuse eesmärgiks on korteriomandite eseme osaks oleva ehitise ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja korteriühistu ...