Rohkema info nägemiseks:

KOHTLA-JÄRVE LINN, KESKALLEE 21 KORTERIÜHISTU

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 991 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 väheneb 74.2% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

11 887 €

Väheneb 74.2 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

991 €

Vaba krediit: 300 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

21 721 €

Jaotamata kasum:
24 199 € (111 %)
Puhaskasum:
-2478 € (-11 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

21 729 €

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

781.61 €

KÜ KESKALLE 21 aruanne 2024a. eest Sissetulek (laekumine arvele) EUR jääk 01.01.2024 57633,86 omanike tasumised arvete alusel 88511,3 intress 4,92 Kokku laekumised 88516,22 Väljaminekud (tasumine KÜ arvelt) Maja