Rohkema info nägemiseks:

PĂ•LVA VALD, PĂ•LVA LINN, AASA TN 2 KORTERIĂśHISTU

Ă„rimeedia ja uudisvoog
?
Ärimeedialehel külastusi - 285; jälgijaid - 3. Arvustusi - 0; Artikleid 0 "Kirjuta PÕLVA VALD, PÕLVA kohta arvamuslugu!"

PĂ•LVA VALD, PĂ•LVA LINN, AASA TN 2 KORTERIĂśHISTU hetkeolukord

Juba 285 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 3 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.

Tegevusaruanne 2022

Põlva vald, Põlva linn, Aasa tn 2 korteriühistu on eraõiguslik juriidiline isik, mille liikmeteks on kõik ühe korteriomanditeks jagatud kinnisomandi korteriomandite omanikud.

Tegevuse eesmärk on korteriomandite eseme osaks olevate ehitiste ja maatüki mõtteliste osade ühine majandamine ja korteriühistu liikmete ühiste huvide esindamine.

Korteriühistu tööd korraldab korteriomanike üldkoosoleku poolt valitud 3-liikmeline juhatus.

Korteriühistul on leping Kinnistu Haldus OÜ'ga, kes osutab korteriühistu juhtimisega seotud nõustamise teenust vastavalt lepingus sätestatud tingimustele.

2022 aastal soovis korteriomanike üldkoosoleku häälteenamus (mis oli ühtlasi enamus ka kõigi korteriühistu häälte ja kaasomandi osas) korterelamus kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteemi tervikliku rekonstrueerimist ja selleks laenu võtmist. Otsus ei saanud täide viia, kuna põhikirjas sätestatud kvoorumi nõue laenuküsimusteks ei ole täidetud. Põhjalikumal analüüsil selgus, et põhikiri on nii jäigalt koostatud, et praegusel juhul, viimaste aastate jooksul osalenud liikmete osaluse näitel, ei oleks võimalik ühelgi koosolekul olnud kvooruminõudest tulenevalt laenuküsimusi otsustada. See seab korteriühistu äärmiselt keerulisse olukorda, kuna võimaldab vähemusel mõjutada enamuse otsuste täide viimist, mis puudutavad investeeringuid, mis nõuavad laenukohustuse kaasamist.

2022 aastal oli korterelamus ligemale 10 avariilist olukorda, mis olid seotud suuremal või vähemalt määral tehnosüsteemide avariilise olukorraga (peamiselt kütte-, vee- ja kanalisatsioonisüsteem).

Samuti oli korterelamus meile teadaolevalt ka üks suurem kindlustusjuhtum (2022a. nõuet veel esitatud ei ole, nõude tähtaeg on veel ka 2023 aastal), mille põhjuseks on šahtisisese torustiku purunemine.

nnnnnnnTegeleti aktiivselt korteriomanike maksedistsipliini jälgimisega ja vajadusel alustati ka maksekäsu kiirmenetlust. 2022a. lõpu seisuga oli majas 1 probleemne võlgnevus. Kõigi võlgnevustega tegeletakse aktiivselt, nõutake nõuetekohast viivist ja kõik kohtumenetlusega kulud nõutakse võlgnikult sisse kohtu kaudu. Üldine maksedistsipliin oli pigem väga hea, mõne üksiku erandiga.

PĂ•LVA VALD, PĂ•LVA LINN, AASA TN 2 KORTERIĂśHISTU kontaktid

Koostööpartnerid

Ettevõtte suurimad koostööpartnerid

EE- Eesti

Dropdown

kõik artiklid

Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?

Loader

Loader

App Ad

Storybook Chrome laiendus

Storybooki laiendus ütleb Sulle, mis firma veebilehel Sa parajasti viibid ja kui usaldusväärne see firma täna on. laadi laiendus alla

Näed helistaja tausta! Storybooki Äpp toob Sinuni otsekontaktid 400 000 Eesti ettevõtte ja isikute kohta (juhid, ametnikud). Andmed on rikastatud maksevõime ja finantsinfoga.