EESTI APOSTLIK- ÕIGEUSU KIRIKU JÕÕPRE PÜHA SUURKANNATAJA GEORGIUSE KOGUDUS MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
EESTI APOSTLIK- ÕIGEUSU KIRIKU JÕÕPRE PÜHA SUURKANNATAJA GEORGIUSE KOGUDUS MTÜ hetkeolukord
Juba 361 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding aga tema tegevusi ei jälgi ükski kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2024
EAÕK Jõõpre Püha Suurkannataja Georgiuse kogudus
Reg.nr. 80209949 Jõõpre 88303, Pärnu linn, tel. 53841350/51968992
Tegevusaruanne 2024. aastal
Alates 01.02.2017 on koguduse vaimulik preester Agaton Paalberg.
Jõõpre koguduses oli 2024. aastal 40 liiget, kellest osad tasusid liikmemaksu. Jõõpre kirikus peeti 2024. aastal 8 liturgiat, 2 teenistust, 1 üldine hingepalve, 2 matus,1 ristimine,1 laulatus ja kalmistupüha. Teenistustest osavõtjaid oli 4 – 30. Teenistusi aitasid läbi viia laulja
Pootsi-Kõpu kogudusest . On olemas kellamees .Kiriku ja ümbruse heakorra eest hoolitsesid koguduseliikmed, eesotsas Helju Holmiga. Juunist septembrini oli laupäeviti kirik avatud teelistele.
.
Jõõpre abikoguduses, Uruste Issanda taevaminemise kirikus, toimus 2024 aastal 5 liturgiat,2 teenistust, 1 hingepalve ja kalmistupüha Uruste kalmistul.Teenistusest osavõtjaid oli 3-10.Heakorra eest hoolitses Sirje Järvet koos lastega.
2024 aastal palgalist tööjõudu ei kasutatud ja palkasid välja ei makstud.
Aruande koostas preester Agaton Paalberg 25.05.2025
EESTI APOSTLIK- ÕIGEUSU KIRIKU JÕÕPRE PÜHA SUURKANNATAJA GEORGIUSE KOGUDUS MTÜ kontaktid
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?