VIRUMAA LASTE JA PEREDE TUGIKESKUS MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
VIRUMAA LASTE JA PEREDE TUGIKESKUS MTÜ hetkeolukord
Juba 1039 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 1 Storybooki kasutaja. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
MTÜ Virumaa Laste ja Perede Tugikeskuse asutajad olid 2006.a Kohtla-Järve linn, Jõhvi linn ja Kiviõli linn.
MTÜ Virumaa Laste ja Perede Tugikeskus kanti äriregistrisse 27.11.2006.a. Tegevust alustati detsembris 2006.a.
Tugikeskuse eesmärgiks on psühholoogilise ja teraapilise abi osutamine kriisiolukordadesse sattunud lastele ja peredele ning erivajadustega laste toimetuleku soodustamine läbi sotsiaalse rehabilitatsiooni.
Eesmärgi täitmiseks Tugikeskus: kaasab oma tegevusse vastava eriala spetsialiste; võib teha ettepanekuid teistele organisatsioonidele ja asutustele abi osutamiseks abivajajatele; kajastab laste ja perede kasvatamisega seotud probleeme läbi meedia ja ajakirjanduse ning viib läbi koolitusi laste ja peredega tegelevatele isikutele ja asutustele; teeb koostööd erinevate asutuste ja organisatsioonidega.
MTÜ Virumaa Laste ja Perede Tugikeskuse põhikontori asukoht on Sompa tn 5A Jõhvi 41533.
Teenused: 2022.a. nõustati psühholoogide poolt, pakuti logopeedilist abi ja osutati tugiisiku teenust kokku 238-le perele kaheksast omavalitsusest. Põhiliseks koostööpartneriks oli 2023.aastal Sotsiaalkindlustusamet. Jõhvi Vallavalitsus toetas psühholoogilise ja logopeedilise abi saamisel 51 perekonda ja Lüganuse Vallavalitsus 35 perekonda. Kohtla-Järve linnast nõustati 52 perekonda. Sotsiaalkindlustusameti ohrvriabi poolt suunatud kliente oli 49. Jätkus koostöö MTÜ-ga Oma Pere. Kohtla-Järve elanikele osutasid teenust 38 tugiisikut, tugiisiku teenust osutati 24-le inimesele ja isikliku abistaja teenust 48-le eakale või puudega inimesele. Võlanõustamisel käisid 27 inimest Lüganuse vallast, 36 inimest Kohtla-Järvelt ja 2 inimest Jõhvi vallast, kokku 70 inimest seitsmest omavalitsusest.
Rehabilitatisooniteenust osutati 116-le puudega lapsele, kellest 63 olid Kohtla-Järve elanikud, 20 last Jõhvi elanikud, 13 last
Lüganuse vallast ja ülejäänud teistest omavalitsustest nii Ida- kui Lääne-Virumaal. Võrreldes 2022.aastaga rehabilitatsiooniteenuste maht suurenes 14%, klientide arv püsis stabiilne. Enamus lastest käivad teenustel järjepidevalt, vaid mõned üksikud soovivad teenuseosutajat vahetada. Sellest saab järeldada, et pakutav teenus on tulemuslik ja vastab ootustele.
Juhatus
Mittetulundusühingu juhatus koosneb kolmest liikmest.
Juhatuse liikmetele ei maksta tasusid.
Töötajad
MTÜ Virumaa Laste ja Perede Tugikeskuse tegevjuht on juhataja, kellega on sõlmitud tööleping Tugikeskuse igapäevase tegevuse ja asjaajamise korraldamiseks ja administreerimiseks.
Tööettevõtulepingu alusel osutasid 2023.a.teenust 6 psühholoogi, logopeed, võlanõustaja ja 38 tugiisikut ja isiklikku abistajat..
Rehabilitatsiooniteenuseid osutas ka 2 füsioterapeuti, 2 eripedagoogi ja sotsiaaltöötaja. Keskmine töötajate arv taandatuna täistööajale oli 2023.aastal 23 töötajat. Täistööajaga töötajaid Virumaa Laste ja Perede Tugikeskuses ei ole, spetsialiste kutsutakse tööle abivajajate olemasolul vastavalt vajadusele.
2024.aastaks on planeeritud järgmised alaeesmärgid:
Tegevuse jätkamine vähemalt 2023.a. mahus.
Laiendada teenuste pakkumist ja teha koostööd rohkemate kohalike omavalitsustega.
Võlanõustamisteenuse pakkumine.
Perelepitusteenuse pakkumine.
Hangetel osalemine ja koostöö laiendamine teiste MTÜ-dega
VIRUMAA LASTE JA PEREDE TUGIKESKUS MTÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?