BARCLAY DE TOLLY SÕPRADE KLUBI MTÜ
Tegevuslugu
Ettevōtte juhtkond, meeskond ja kontaktid
BARCLAY DE TOLLY SÕPRADE KLUBI MTÜ hetkeolukord
Juba 1497 inimeseni on jõudnud selle ettevõtte bränding ja tema tegevusi jälgib 36 Storybooki kasutajat. Ettevõttele hinnanguid antud ei ole ja kommentaarid puuduvad samuti.
Tegevusaruanne 2023
MTÜ Barclay de Tolly Sõprade Klubi olemus on: (cid:127) koondada julged ja teotahtelised inimesed nii Eestist kui väljastpoolt, kes väärtustavad Eesti ajalugu ja kultuuri; (cid:127) harida klubiliikmeid Eestiga seotud ajaloo ja suurkujude osas; (cid:127) organiseerida vastavasisulisi kultuuri- ja ajalooüritusi, sh korraldada ühiseid väljasõite; (cid:127) väärtustada ja tõsta esile nii Eesti soost kui maailmast kaasaja inimesi, kes on aidanud Eesti tuntust ajaloo, kultuuri, ettevõtluse vm alal maailmas tõsta ja/või taastada ajaloolisi kultuuripärandeid.
Klubi tegevuspõhimõtted on, et: (cid:127) kaks-kolm korda aastas toimuvad tavapäraselt üritused Eestis või välismaal: (cid:127) aasta alguses toimub iga-aastane Uusaasta ball Keila-Joa lossis Schloss Fall. 2023. veebruaris toimus sündmus, mille muusikalises osas tuli ettekandele Kristjan Järvi loodud ainulaadne muusikaline elamus "MEELTE VIDEVIK”. 2022. aasta augustis toimus koos Anne Veskiga Muinastulede öö tähistus. 2020. aastal toimus ball Roberto Davi osalusel; 2019. aastal maskiball Memoirs de Paris. 2018. aastal jazzpianist Holger Marjamaa ja Klassikatähtedega (solist Elina Netchajeva). 2017. aastal Viini Keelpillikvartetiga, 2016. aastal Maria teatri solistidega Peterburist ja 2015. aastal Estonia Ooperiteatri solistidega; (cid:127) iga-aastaselt toimuvad väliskultuurireisid. 2020. aastast on reisid jäänud COVID-10 ja geopoliitilise olukorra tõttu ootele.
2019. aasta kevadel käidi Pariisis, 2018. aasta algul toimus Jaapani külastus, et kohtuda seal tegutsevate Eestiga seotud või Eestist huvituvate ettevõtjate ning kultuuritegelastega. 2017.
aastal on käidi Londonis, 2016. aastal Viinis ja 2015. aastal Peterburis; (cid:127) anda välja Barcaly de Tolly Klubi teenemärk - Eestimaa au ja uhkus. Esimese teenetemärgi sai klaverivirtuoos ja Estonia klaverivabriku omanik Indrek Laul. Estonia Klaverivabrik on Eesti kultuurisaadik maailmas, esindades keelt, kultuuri ja laulupidusid. Teenetemärgi andis üle rahvusvaheliselt tuntuim Eesti helilooja Arvo Pärt. 2017. aastal sai teenetemärgi ooperidiiva metsosopran Annely Peebo, kes on üle 20 aasta Eestit esindanud tunnustatud ooperilavadel üle maailma. 2018. aastal sai teenetemärgi sumomaadleja Kaido Höövelson ehk Baruto, kes on tuntumaid eestlasi välismaal ja ka telestaar. 2019. aasta teenetmärk oli au anda maestro Neeme Järvile. 2020. aastal sai teenetemärgi keskkonnaentusiast, globaalse prügikoristamise “Teeme ära” ellukutsuja Rainer Nõlvak. 2021. aasta oktoobris toimus Keila - Joa lossis teenetemärgi “Eestimaa Au ja Uhkus” pidulik tseremoonia uues reaalsuses. Teenetemärgi andsime väikeses ringis üle Anne Veskile. Barclay de Tolly Sõprade Klubi otsustas anda 2023. aastal, järjekorras seitsmenda teenetemärgi „Eestimaa Au ja Uhkus“ ettevõtjatele Markus ja Martin Villigule. 2024. aastal sai teenetemärgi ettevõtja Ain Hanschmidt. Teenetemärgid on valmistanud juveelimaja Tenzo Jewellery House.
Klubi koos liimetega on toetanud kaasaja inimesi ja projekte, kes aitavad Eestit maailmas suureks teha. Barclay de Tolly Sõprade Klubi liikmed toetasid 2023. aastal Estfilmi poolt Georg Otsa elule
BARCLAY DE TOLLY SÕPRADE KLUBI MTÜ kontaktid
Ettevõtte suurimad koostööpartnerid
Lisa uus koostööpartner
Dropdown
Esita kaebus
Vali kommentaari tunnus, mida arvad, et see sisaldab:
Soovid teatada sobimatust kommentaarist.
Kas oled kindel?
Kas oled kindel, et soovid artikli kustutada?