Rohkema info nägemiseks:

TALLINN, ÜMERA TN 50 KORTERIÜHISTU

Finantsid ja varad
Kuu keskmine käive 1349 EUR, kasumimarginaal 0%, prognooskäive 2026 väheneb 71.7% võrra. Kinnisvara seisuga...

Prognooskäive 2026

16 185 €

Väheneb 71.7 % võrra
võrreldes eelmise aastaga

Kuu keskmine käive

1349 €

Vaba krediit: 400 €
Arvelduspäevi: 30

Kogukasum 2026

5040 €

Jaotamata kasum:
5188 € (103 %)
Puhaskasum:
-148 € (-3 %)

Prognoos
bilansimaht 2026

6259 €

1 € lühiajaliste kohustuste katteks vara

2.2 €

KÜ Ümera tn 50, Tallinn 2025 aastal teostas vahetu kommunaalteenuste tarnimine maja elanikutele (vesi ja kanalisatsioon, kütte, prügi väljavedu, s.h. suurjäätmed, prügikonteinerite rent, üldelekter), korraldas